Strategija

Kuriant strategiją, mes klausomės kliento – kovojant už klientų augimą socialinėje medijoje, ypač svarbu suprasti jų verslo ir rinkodaros tikslus. Naudojame šį pagrindą sukurti aiškią bei įgyvendinamą strategiją, kuri padėtų pasiekti rezultatus.

Turinio kūryba

Turinio kūryba – tai pagrindinė strategijos įgyvendinimo dalis. Mūsų kūrybinė koncepcija sudaroma atsižvelgus į kiekvieną prekės ženklą ir jo strateginę žinutę, tikslus. Taip kuriame stiprų vizualinį identitetą bei įtraukiantį turinį socialinėse medijose, tam, kad jūs būtumėte pastebimi.

Profilių administravimas

Administruojame, monitoriniame bei rūpinamės klientų profiliais socialinėje medijoje. Turime patirties su „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „YouTube“, „Snapchat“ bei esame visada pasiruošę imtis viso kito, ko reikia jūsų prekės ženklui. Atsakymas į komentarus, monitoringas, užklausų atsakinėjimai, turinio publikavimas, momentinė reakcija į fanų užklausas – tai mūsų kasdienybė.

Reklama

Norint būti dideliais ir matomais, svarbu ne tik egzistuoti socialinėje medijoje, bet ir žinoti kaip naudojant reklamą veiksmingai pasiekti reikiamą auditoriją. Užsiimame reklamos kampanijų valdymu nuo pat biudžeto plano iki ataskaitos – į tai įeina kampanijų kūrimas, tikslinės auditorijos identifikavimas, reklamos pritaikymas pagal auditoriją.

Konsultacijos

Socialiniai tinklai sparčiai vystosi, kas pateikia tiek kintančias galimybes, tiek ir iššūkius klientams. Dėl to, konsultuojame įmones, bei teikiame rekomendacijas apie tai, kaip sumažinti riziką ir gerinti komunikaciją, auginti auditorijos įsitraukimą į prekės ženklo veiklą.

Prekės ženklo legionas

Socialinėje medijoje – jūsų įmonės darbuotojai gali lengvai tapti patikimais bei nuomones reiškiančiais prekės ženklo ambasadoriais. Prekės ženklo legionas – tai mūsų sprendimas jūsų įmonės vidinei ir išorinei komunikacijai. Šios programos metu, įmonės darbuotojai mokymų pagalba yra įgalinami komunikuoti socialiniuose tinkluose savo balsu apie įmonę.